Sofisticacao E Conforto No Brooklin Prox Metro

Ulokowany w dzielnicy Santo Amaro w São Paulo apartament Sofisticacao E Conforto No Brooklin Prox Metro São Paulo oferuje zakwaterowanie 7 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Muzeum obrazu i dźwięku. Apartament o powierzchni 23 m² może pomieścić łącznie 4 osób w 1 sypialniach.

Obiekt oferuje balkon, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. Do dyspozycji Gości w tym apartamencie są zmywarka i oddzielna toaleta. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów.

Apartament zapewnia gościom depilację woskiem i usługi kosmetyczne dla większego relaksu. Możesz skorzystać z centrum fitness, dzięki czemu łatwo będzie Ci nadążyć za rutyną ćwiczeń.

Apartament Sofisticacao E Conforto No Brooklin Prox Metro wyposażony jest w sprzęt do samodzielnego przygotowywania posiłków, w tym w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik.

Pobliskie atrakcje to Muzeum Czarnoskórej Ludności Brazylii, 15 min jazdy samochodem od tego apartamentu oraz Sagrado Coração de Jesus Church - w odległości kilku przecznic stąd. Apartament Sofisticacao E Conforto No Brooklin Prox Metro ma pierwszorzędną lokalizację około 200 m od stacji metra Brooklin. Park rozrywki Parque da Mônica znajduje się 6 km od obiektu. Ten apartament leży w bliskiej odległości od najbliższego przystanku autobusowego Da Paz - Estacao Borba Gato - Sentido Santo Amaro.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Sofisticacao E Conforto No Brooklin Prox Metro São Paulo
A 3 Min Do Metro! Studio Completo E Aconchegante
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

A 3 Min Do Metro! Studio Completo E Aconchegante

10
Wyjątkowy 1 opinia
0 m od nieruchomości
Studio Novo, Metro Brooklin Com Ar Condicionado- La Casa 309
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Novo, Metro Brooklin Com Ar Condicionado- La Casa 309

8.5
Świetny 13 opinii
0 m od nieruchomości
Studio Duplex A 30 Passos Do Metro Brooklin 1403
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Duplex A 30 Passos Do Metro Brooklin 1403

9.2
Wspaniały 6 opinii
136 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Depilacja woskiem
    • Zabiegi kosmetyczne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Jakie udogodnienia spa są dostępne w apartamencie Sofisticacao E Conforto No Brooklin Prox Metro?
      W apartamencie Sofisticacao E Conforto No Brooklin Prox Metro oferowane są takie zabiegi, jak usługi kosmetyczne.
    • Czy apartament Sofisticacao E Conforto No Brooklin Prox Metro akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Sofisticacao E Conforto No Brooklin Prox Metro nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Sofisticacao E Conforto No Brooklin Prox Metro jest kuchnia?
      W apartamencie Sofisticacao E Conforto No Brooklin Prox Metro goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w piekarnik.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Sofisticacao E Conforto No Brooklin Prox Metro São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij